LOW TOP WES

  HANDCRAFTED IN POLAND 

O NAS

produkcja

Nasze wyroby produkujemy w małej manufakturze w Polsce, gdzie są tworzone zupełnie ręcznie, od tworzenia kopyt szewskich, poprzez szycie, a skończywszy na gotowym produkcie. Jako zespół posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, a także produkcji obuwia skórzanego. Każda para butów jest robiona ręcznie na zamówienie klienta. Do produkcji używamy wyłącznie naturalnych materiałów, przyczyniając się do produkcji przyjaznej dla środowiska, dbając o najwyższą jakość i staranność w realizacji naszych produktów.

NASZA FILOZOFIA

Buty Fieno to nowoczesne podejście do stylu klasycznego, są więc produktem ponadczasowym, stanowiącym bazę dla całej garderoby. Obuwie jest wykonywane ze skór garbowanych roślinnie, czyli z materiału zupełnie naturalnego. Nie korzystamy ze szkodliwych substancji chemicznych, środków mineralnych i syntetycznych. Jesteśmy marką łączącą w sobie klasykę, minimalizm i rzemiosło.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  LOW TOP WES 

    HANDCRAFTED IN POLAND 

Produkcja

Nasze wyroby produkujemy w małej manufakturze w Polsce, gdzie są tworzone w całości ręcznie. Do produkcji używamy wyłącznie naturalnych materiałów, przyczyniając się do produkcji przyjaznej dla środowiska, dbając o najwyższą jakość i staranność w realizacji naszych produktów.

Nasza Filozofia

Buty Fieno to nowoczesne podejście do stylu klasycznego, są więc produktem ponadczasowym, stanowiącym bazę dla całej garderoby. Jesteśmy marką łączącą w sobie klasykę, minimalizm i rzemiosło.